top of page
Избранное

Захист кваліфікаційних (магістерських) робіт здобувачів вищої освіти зі спеціальностей Початкова освіта та Психологія.

Відбувся черговий захист кваліфікаційних (магістерських) робіт здобувачів вищої освіти зі спеціальностей Початкова освіта та Психологія.

         Екзаменаційну комісію з атестації   випускників  ОПП Початкова освіта очолила Осадченко І.І., докторка педагогічних наук, професор,  професорка кафедри соціальної роботи та реабілітації Національного університету біоресурсів і природокористування України,  а екзаменаційну комісію з атестації випускників ОПП Психологія  очолив  Кулаков Р.С., кандидат психологічних наук, доцент кафедри вікової та педагогічної психології Рівненського державного гуманітарного університету.

         Представлені на захисті теми  магістерських робіт  відповідали  актуальним питанням з педагогіки та психології сьогодення.

         Наукові керівники та магістранти  розглянули проблеми  організації та провадження освітнього процесу в дистанційному форматі,  психологічні особливості розвитку емоційної сфери дітей з особливими освітніми потребами, психологічні чинники впливу на розвиток психосоматичних розладів, вплив іудейського релігійного світогляду на стрессотійкість людей зрілого віку, формування  креативного мислення молодших школярів,  формування міжкультурної компетенції в учнів початкової школи тощо.

         За результатом проведеного захисту  освітню кваліфікацію  магістра  з психології  присвоєно 4 випускникам і 6 присвоєно освітню кваліфікацію  магістра початкової освіти.

         Вітаємо магістрантів  та їх наукових керівників!Comments


bottom of page