top of page
Избранное

Конференція: «Сучасна освіта: методологія, теорія, практика»

18 березня 2021 року Приватна установа «Вищий навчальний заклад «Міжнародний гуманітарно-педагогічний інститут «Бейт-Хана» успішно провела в он-лайн форматі ІV Всеукраїнську науково-практичну конференцію (з міжнародною участю) «Сучасна освіта: методологія, теорія, практика». Співорганізаторами конференції стали Міністерство освіти і науки України та Дніпропетровська академія музики імені Михайла Глінки.

Відкрила конференцію співголова оргкомітету Аронова Ріма Семенівна, ректорка ПУ «ВНЗ «Міжнародний гуманітарно-педагогічний інститут «Бейт-Хана». У вітальному слові до учасників вона наголосила, що це конференція вже має історію (у 2021 році – ІV), вона порушує актуальні для сучасної педагогіки питання, зокрема про досвід національного характеру освіти в умовах глобалізації, психолого-педагогічні та лінгвістичні аспекти викладання, пошук ефективних шляхів запровадження дистанційної освіти. Ріма Аронова акцентувала увагу, на тому що результати конференції дуже важливі для перегляду і оновленню освітніх програм, за якими відбувається навчання в інституті.

До участі в конференції долучилися наукові працівники Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, науково-педагогічні працівники Інституту економіко-правових досліджень імені В. Мамутова Національної академії наук України, Київського національного університету культури і мистецтв, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Національного університету «Львівська політехніка», Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, Криворізького державного педагогічного університету, Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара; Національної металургійної академії України, педагогічні працівники фахових педагогічних коледжів: Красноградського, Балаклійського, Запорізької академії та численних закладів середньої освіти з м. Бердянська, Кривого Рогу, Дніпра. Сімдесят учасників представляли понад 10 міст України і Ізраїлю.

Основним меседжем конференції стала думка про те, що саме від стану гуманітарно-педагогічної освіти і свідомості її носіїв, від того, як наступні покоління зможуть засвоїти тривогу за майбутнє, зрозуміти і реалізувати власну відповідальність, і залежить наше майбутнє.

Сподіваємося, що науковий захід заживе нових традицій, тож відкриті до нового плідного спілкування.
Komentáře


bottom of page