top of page
Избранное

Майстер-клас з Listening Hour від викадача інституту Дарії Коротенко

15 вересня завідувачка кафедри гуманітарної та суспільно-економічної підготовки ПУ"ЗВО "МГПІ "Бейт-Хана", кандидатка історичних наук - Дарія Коротенко в рамках міжнародного фестивалю Театр на Кордонах провела майстер-клас у форматі онлайн з методики Час Слухання, сертифікованою ведучою якої вона є. / Theatre on Bordershttps (13-19 вересня 2021 р.) /www.facebook.com/theatreonborders/

Що таке соціальне мистецтво? Яким чином воно впливає на формування мирного середовища у Світі в цілому та в окремо взятій країні, спільності, соціальній групі, зокрема? Як зробити цей Світ кращим та як навчитися чути один одного? – питання риторичні, але, напрочуд, важливі.

Зокрема, як об’єднатися та навчити слухати, розуміти потреби та турботи одне одного своє бачення надавала Дарія Коротенко з майстер-класом з методу Listening Hour.

Навички слуханняє однією із навичокsoft skilsсучасної особистості, педагога. Метод ListeningHour схожий педагогічну методику емфатичного слухання, коли ви можете розповісти свою історію, або почуття, або емоційне переживання і вони будуть почуті й прийняті: без критики, без зворотного зв'язку, без порад.
Commentaires


bottom of page