top of page
Избранное

ОСНОВНЕ ПРО ВСТУПНІ ІСПИТИ В МАГІСТРАТУРУ

ОСНОВНЕ ПРО ВСТУПНІ ІСПИТИ В МАГІСТРАТУРУ

Для охочих вступати до магістратури  ПУЗВО «МГПІ «Бейт-Хана»

у 2024 році!

         

Відповідно до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році для конкурсного відбору зараховуватимуть бал (бали):

  • ЄВІ 2023 або 2024 років та ЄФВВ 2024 року – для вступу на спеціальності галузей знань 01 «Освіта/Педагогіка», 05 «Соціальні та поведінкові науки»;

  • вступного іспиту для іноземців з дисциплін, визначених Правилами прийому (за потреби).

          Реєстрація заяв на участь в ЄВІ та ЄФВВ триватиме з 7 до 29 травня включно. Реєстрацію осіб, які бажатимуть взяти участь  у єдиному вступному іспиті (ЄВІ) та/або  єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ) здійснюватимуть приймальні комісії закладів вищої освіти.

          Для вступу на будь-яку спеціальність (незалежно від форми навчання ー очна чи заочна, бюджетна чи контрактна тощо) потрібно буде складати єдиний вступний іспит (ЄВІ).  Тож у заяві-анкеті потенційного магістра обов’язково має бути зазначено назву цього тестування.

          Тим, хто планує вступати на спеціальності галузей знань  01 «Освіта/Педагогіка», 05 «Соціальні та поведінкові науки» окрім ЄВІ, потрібно буде також вказати ще одне вступне випробування ー ЄФВВ.

          Зрозуміло, що той, хто планує вступати на спеціальність 01 «Освіта/Педагогіка», має проходити відповідний предметний тест ЄФВВ ー «Педагогіка та психологія», а той, хто вибрав спеціальність 053 «Психологія», має вибрати під час реєстрації відповідний предметний тест ー «Психологія та соціологія». 

          ЄВІ, який у попередні роки був випробуванням з іноземної  мови, у 2024 році, як і минулого року, поєднуватиме два окремі тести.

          Для успішного складання ЄВІ потрібно виконати завдання двох блоків: іноземної мови і тесту загальної навчальної компетентності (ТЗНК).

          Завдання ТЗНК  буде укладено відповідно до Програми тесту загальної навчальної компетентності, з іноземних мов  до Програми єдиного вступного іспиту з іноземних мов.

          Зауважимо, що ТЗНК буде універсальним. Він не відрізнятиметься предметним компонентом залежно від спеціальності. Тобто і біологи і, до прикладу, філологи виконуватимуть однакового зразка завдання, які перевірятимуть загальні навички логіко-комунікативного й аналітичного спрямування.

                                                                                                                                                                                   

  За інформацією УЦОЯО 

Comments


bottom of page