top of page
Избранное

Розширюємо освітню взаємодію із закладами вищої освіти країн - учасниць Болонського процесу

Відбулась робоча зустріч адміністрації МГПІ «Бейт-Хана» з пані Алізою Ліпскер, представником академічного педагогічного коледжу «Орот Ісроель» (м.Елькана, Ізраїль). Були обговорені питання продовження сумісного освітнього проєкту МГПІ «Бейт-Хана» та «Орот Ісроєль» –«Учитель діаспори».

У рамках навчання за проєктом студентам будуть запропоновані лекції провідних викладачів інституту «Бейт-Хана» та коледжу «Орот Ісраєль» з дисциплін психолого-педагогічного циклу, етнонаціонального компоненту, інформаційних технологій навчання, спеціальної педагогіки. Протягом навчального року навчання буде проходити в режимі он-лайн в інституті «Бейт-Хана» та в режимі очного навчання в коледжі «Орот Ісраєль» (Ізраїль). Крім аудиторних занять, заплановано відвідування студентами, з метою ознайомлення з досвідом роботи, освітніх закладів Ізраїлю, організації інклюзивної освіти, роботою психологів на подолання посттравматичних станів, краєзнавчі екскурсії Ізраїлем, мовна практика та багато іншого.

По закінченню проєкту студенти отримують сертифікат «Учитель діаспори», який дає право працювати вчителем мови іврит, історії та традиції єврейського народу в закладах формальної і неформальної освіти.Comments


bottom of page