top of page
Избранное

Шана това у метука! Щасливого і солодкого нового року!

Шановні студенти та викладачі,

друзі та партнери МГПІ «Бейт-Хана»!


Напередодні нового 5782 року за єврейським календарем, дозвольте висловити подяку всім за спільну діяльність протягом минулого року, спрямовану на підготовку висококласних фахівців в галузі педагогіки і психології.

Незважаючи на глобальний характер труднощів, зумовлений пандемією COVID -19, нами було докладено максимум зусиль, для того, щоб виконати головне завдання: забезпечити професійний та особистий розвиток наших студентів.

Підводячи підсумки минулого року, ми пишаємося тим, що МГПІ «Бейт-Хана» – це навчальний комплекс, до складу якого входять Гуманітарний профільний ліцей, Професійний коледж і сам інститут. МГПІ «Бейт-Хана» – це заклад вищої освіти, який у співпраці з педагогічним коледжем «Орот Ісраель» (Ізраїль) реалізує освітню програму «Вчитель Діаспори». МГПІ «Бейт-Хана» – це всеукраїнські та міжнародні науково-практичні конференції. МГПІ «Бейт-Хана» – це навчання іноземних студентів, які працюють в школах Ізраїлю, Молдови, Білорусі, Азербайджану, Грузії і володіють методикою викладання івриту, традицій та історії єврейського народу.

Попереду у нас відкриття нових спеціальностей, розвиток науково-практичної діяльності, розширення міжнародного співробітництва, зміцнення співпраці із ЗВО України.

Ми впевнені, що наша спільна діяльність забезпечить досягнення очікуваного результату, а МГПІ «Бейт-Хана» буде і надалі виконувати свою місію: дотримуючись традиції, осягаючи мудрість, створювати майбутнє!

Шана това у метука! Щасливого і солодкого нового року!


Ректор Рімма АРОНОВА


コメント


bottom of page