Избранное

Новий рік дерев!

11.02.2020

15 швата, на честь Нового року дерев, в МГПІ "Бейт-Хана" пройшов захід. Мудреці кажуть, що коли дерева дізналися, що Вс-вишній дав людям Новий рік, то стали заздрити їм. Дерева стали просити Нд-вишнього, щоб Він і їм встановив свято. Вс-вишній запитав: «Коли?». Дерева відповіли: «В Шват. У цьому місяці багато дощів ». Вс-вишній погодився і хотів призначити свято на   1 швата, але дерева попросили Його перенести Новий рік на середину місяця, так як 1 швата - це і так свято - Рош Ходеш. І до цього дня, відзначають свято дерев 15-го швата.

Основний звичай свята - вживати в їжу плоди, які виросли на землі Ізраїлю. Прийнято також їсти плоди, які виросли в інших країнах: плоди ріжкового дерева, яблука і мигдаль. Також існує звичай їсти в цей день 7 видів плодів - тих, якими славиться Ерец Ісраель - пшениця, ячмінь, виноград, інжир, гранат, маслини і фініки.

Рівка Бородкіна організувала для дівчат конкурс суддями, якого були - діти. Дівчата прикрашали тарілки, а команда, яка перемогла отримала в подарунок екзотичні фрукти.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Свежее
Please reload

С началом нового учебного года!

29.08.2019

1/3
Please reload

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon

Мы на связи

Адрес

© 2017 Международный гуманитарно-педагогический институт "Бейт-Хана"

Телефон: +38 (056) 717-70-34 

Email: office@bethana.org.ua

Пл. Успенская, 5, г. Днепр, 49000, Украина