top of page

Основна інформація про соціальний освітній проєкт "Університет батьківської освіти"

"Університет батьківської освіти" (далі Університет) – це соціальний, освітній проєкт "Міжнародного гуманітарно-педагогічного інституту "Бейт-Хана" (далі Інститут).

Проект зорієнтований на громадяни м.Дніпро, які прагнуть здобути додаткову, неформальну освіту. Вікові чи соціальні обмеження відсутні.

Місія Університету: сприяння збереженню соціальної, інтелектуальної та психологічної активності особистості, шляхом задоволення її освітніх, пізнавальних та особистих потреб у саморозвитку та самореалізації.

Університет - є цілісним, фундаментальним, соціальним, освітнім проєктом, де в процесі неформальної освіти, людина може долучитися до таємниці наукових знань та скарбу духовності.

Цінності: Особистість, суспільство, толерантність, мудрість, суспільна та національна ідентичність, духовність, відповідальний професіоналізм.

Університет забезпечений інформаційними та матеріально-технічними ресурсами. До викладання в Університеті залучено провідних, науково-педагогічних працівників Інституту. Інформаційну підтримку слухачів забезпечує бібліотека Інституту. Заняття проводяться в аудиторіях інституту із використанням сучасних мультимедійних та технічних засобів навчання.

Програма Університету представлена ​​різними галузями, зокрема педагогіка, психологія, філософія, юдаїка.

У ході занять лекторами використовуються такі інтерактивні форми та методи навчання як лекції-бесіди, дискусії, майстер-класи, тренінги, робота у групах та інше.

Слухачі Університету мають можливість відвідувати науково-практичні конференції, які відбуваються на базі Інституту чи інші відкриті заходи.

Заняття відбуваються 1 раз на місяць, у неділю. Після закінчення навчання слухачі отримують сертифікат.

Фотозвіт. Початок занять 17 листопада 2019 року.

Фотогалерея університету батьківської освіти 2018-2019рр.

bottom of page