top of page

Методичний центр "Беяхад"

У методичному центрі «Беяхад», який успішно функціонує на базі Міжнародного гуманітарно-педагогічного інституту «Бейт-Хана», з 2003 року й досі працює інноваційний проект підтримки молодих спеціалістів, який допомагає кожному вчителю івриту та єврейських традицій.

 

"Беяхад" - перший методичний центр такого рівня для єврейських вчителів, що працюють в громадах діаспори. Цей проєкт є успішним завдяки фінансовій підтримці Благодійного фонду ім. Пінкус, який був заснований в 1977 році Єврейським агентством, Всесвітньою сіоністською організацією та урядом Ізраїлю з метою розвитку єврейської освіти в країнах діаспори.

Проект «Беяхад» має на меті допомогти молодим вчителям підвищити свій професійний рівень, а також отримати ступінь «бакалавра» за спеціальністю «викладач івриту та єврейських традицій» з можливістю роботи у всіх єврейських навчальних закладах, законну можливість викладання в середніх школах країн СНД та Балтії.

 

​ З моменту початку роботи програми у 2003 році і на даний час підвищили кваліфікацію понад 500 випускниць. ​

 

Методичний центр "Беяхад" розташований у Міжнародному гуманітарно-педагогічному інституті "Бейт-Хана" на 4 поверсі, у бібліотеці.

bottom of page