top of page

    Міжнародний гуманітарно-педагогічний інститут "Бейт-Хана" засновано у 1995 році. За 25 років діяльності у МГПІ «Бейт-Хана» підготовлено понад 800 вихователів дошкільних закладів, вчителів початкової освіти, психологів, які працюють у системі освіти України, Європи, США, Ізраїлю.

  «Бейт-Хана» є єдиним в Україні вузом у якому студенти мають можливість вивчати іврит, історію та традиції єврейського народу та по закінченню навчання викладати ці предмети у школах та дитячих садках з вивченням івриту, історії та традицій єврейського народу.

   У МГПІ «Бейт-Хана» створено унікальне середовище для здобуття якісної професійної освіти, за участю міжнародного партнера - педагогічного коледжу "Орот Ісраель" (м. Елькана, Ізраїль)

Бачення, місія, стратегія

► ВІЗІЯ: інституту полягає у формуванні умов забезпечення особистісного цілепокладання проектнокультурної колективно-розподіленої діяльності за посередництвом освіти - цілепокладальницької щодо процесів глобалізації та регіоналізації на планеті та в Україні; у формуванні професійної компетентності майбутніх спеціалістів відповідно до вимог реальних роботодавців та стейкхолдерів, здійсненні умов профільно-професійної підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників, безперервно профконсультаційної підтримки у зростанні педагога та психолога як фахівця XXI століття.

► МІСІЯ інституту полягає у подальшому вдосконаленні людини, забезпеченні умов та механізмів школі повно виявляти та примножувати культурний потенціал суспільства, удосконалюючи механізми організації персоніфікованої інтелектуальної еволюції, безперервно модернізуючи інструменти розкриття та самореалізації особистості відповідно до індивідуальних можливостей та у співвідношенні із загальнолюдськими, світовими, ; у подальшій розробці та вдосконаленні освітньо-професійних програм із напрямків (спеціальностей) підготовки висококваліфікованих діячів відповідно до вимог забезпечення якості освіти в європейському освітньому просторі та створення майбутньої освіти через розуміння мудрості та дотримання кращих етнокультурних традицій.

ЗАГАЛЬНІ ЦІННОСТІ ВНУТРІШНЬОЇ КУЛЬТУРИ:

- людиноцентризм та толерантність на гуманістичній основі;

- демократизм у поєднанні з освіченістю;

- науковість та академічна чеснота;

- лідерство, асоціативність та студентське самоврядування;

- інноваційний та креативний розвиток;

- Мотивованість творити добро всіх суб'єктів освітнього процесу;

-Прозорість та відкритість усіх процедур та напрямків діяльності Інституту

  Майже з початку бойових дій в Україні МГПІ «Бейт-Хана» приєднався до благодійної діяльності Федерації єврейських громад України. Допомога з евакуацією цивільного населення з місць бойових дій, видача гуманітарної допомоги тим, хто опинився у скрутному становищі, забезпечення ліками першої необхідності, надання екстреної психологічної допомоги стало пріоритетним завданням для тимчасово створеного підрозділу інституту – кол-центру, до складу якого увійшли ректор, викладачі та працівники інституту. Об'єднані гаслом ФЕГ України «Благодійність несе порятунок» ми пишаємося тим, що наш МГПІ «Бейт-Хана» причетний до справи надання гуманітарної допомоги всім постраждалим від війни в Україні!

Віримо у Перемогу!

5 ВАЖЛИВИХ ФАКТІВ ПРО ІНСТИТУТ

1. ОСВІТНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ

   До складу нашого вищого навчального закладу входять ліцей, коледж та інститут. В даний час в інституті здійснюється підготовка за такими рівнями вищої освіти та спеціальностями:

 

Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти 013 «Початкова освіта», 012 «Дошкільна освіта», 053 «Психологія», 054 «Економіка» ​ Другий (магістерський) рівень вищої освіти 013 «Початкова освіта», 053 «Психологія»

Освітні програми першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти пропонують студентам блоки освітніх компонент вільного вибору, спрямовані на формування споріднених компетенцій: "Інклюзивна освіта", "Інформаційно-комунікаційні технології у професійній діяльності педагога та психолога".

2.  ЕТНОКУЛЬТУРНИЙ КОМПОНЕНТ ОСВІТНО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ

    Найважливішою складовою підготовки фахівців у МГПІ «Бейт-Хана», що забезпечує її унікальність, є блок освітніх компонент вільного вибору студента, до якого входять дисципліни етно-культурного компонента, заснований на вивченні юдаїки: сучасний літературний іврит, історія та традиції єврейського народу, класичні єврейські єврейська література.

 

3.  МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

  Мовну практику та стажування з лінгвокраїнознавства студенти «Бейт-Хани» проходять на базі педагогічного коледжу "Орот Ісраель" (м. Елькана, Ізраїль). Додатково студентам пропонується участь у спільній програмі МГПІ "Бейт-Хана" та коледжу "Орот Ісраель" "Вчитель діаспори" після закінчення якої студенти отримують подвійний сертифікат з кваліфікацією "Вчитель Діаспори".

 

"Орот Ісраель" та МГПІ "Бейт-Хана" пов'язує багаторічне партнерство. Ректор коледжу, доктор філософії, професор Рав Нерія Готель є частим гостем інституту "Бейт-Хана". Такі зустрічі дають можливість професійного спілкування, обміну цінним досвідом, є стимулом зростання.

 

4.  ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ У МГПІ «БЕЙТ-ХАНА»

   Сильні сторони освітніх програм МГПІ "Бейт-Хана" - це якісна професійна підготовка, формування лідерських якостей; гранти на здобуття повної вищої освіти; практика та стажування за кордоном (Польща, Ізраїль); гарантоване працевлаштування, комфортне проживання.

Адміністрація інституту

Раввин
Меир Цви Стамблер

Президент інститута

Римма Семенівна
Аронова

Ректор інститута

%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%
Марина Виталіїевна
Мухина 

Проректор по навчальній роботі; Директор гуманітарного коледжу

Федоренко.jpg
Якорь 1
Якорь 2
Якорь 3
Якорь 4
Федоренко Ірина Валентинівна

Директор гуманітарного ліцею

bottom of page