Інститут "Бейт-Хана" прийняв участь у всесвітньому дні єврейських знань.
17 листопада 2019 року в КДЦ "Менора" пройшов "Всесвітній День Єврейських Знань". В рамках заходу були проведені лекції та майстер-класи, а також ярмарок організацій, в якій брав участь міжнародний гуманітарно-педагогічний інститут "Бейт-Хана" зі своєю презентацією. В інституті пройшов творчий майстер-клас з техніки "Скрапбукінг", проведений викладачем з образотворчого мистецтва Драгуновою Е.В. Лекцію з єврейської філософії і сучасній медицині прочитав Рабин, Головний моель України і Молдови - Яків Гайсинович.
![](https://static.wixstatic.com/media/8c3c75_c4dd96d67c894dccbed73bcdb8fcfce5~mv2_d_4608_3456_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/8c3c75_c4dd96d67c894dccbed73bcdb8fcfce5~mv2_d_4608_3456_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/8c3c75_16bb1fcafacc495eb5aba803c93ad960~mv2_d_4608_3456_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/8c3c75_16bb1fcafacc495eb5aba803c93ad960~mv2_d_4608_3456_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/8c3c75_0262079906e6491895334f57007e8359~mv2_d_4608_3456_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/8c3c75_0262079906e6491895334f57007e8359~mv2_d_4608_3456_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/8c3c75_be03376fb3f3414ba56ed8ae1b8ee2f8~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/8c3c75_be03376fb3f3414ba56ed8ae1b8ee2f8~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/8c3c75_716cb9705afd46a290063b31cfa3ba83~mv2_d_4608_3456_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/8c3c75_716cb9705afd46a290063b31cfa3ba83~mv2_d_4608_3456_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/8c3c75_5453fee58eb14c22bc9fe10b06d7921c~mv2_d_3456_4608_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_196,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/8c3c75_5453fee58eb14c22bc9fe10b06d7921c~mv2_d_3456_4608_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/8c3c75_26f25aee4bf940028902c78d2d95737b~mv2_d_4608_3456_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/8c3c75_26f25aee4bf940028902c78d2d95737b~mv2_d_4608_3456_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/8c3c75_2671c67cfb304e54b61565ec70a111e6~mv2_d_4608_3456_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/8c3c75_2671c67cfb304e54b61565ec70a111e6~mv2_d_4608_3456_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/8c3c75_95cf2f16203e4013a45f9b8b5e145f0c~mv2_d_4608_3456_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/8c3c75_95cf2f16203e4013a45f9b8b5e145f0c~mv2_d_4608_3456_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/8c3c75_24c8e61f773c4f7e8ec39289e86b792a~mv2_d_4608_3456_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/8c3c75_24c8e61f773c4f7e8ec39289e86b792a~mv2_d_4608_3456_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/8c3c75_261938a060e24d48aa981c969c6ebc57~mv2_d_4608_3456_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/8c3c75_261938a060e24d48aa981c969c6ebc57~mv2_d_4608_3456_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/8c3c75_792e6dd8118c42cdbfeac8b96c9fddf3~mv2_d_4608_3456_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/8c3c75_792e6dd8118c42cdbfeac8b96c9fddf3~mv2_d_4608_3456_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/8c3c75_d3cd90f757bb4e91959961d4127ba8ec~mv2_d_4608_3456_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/8c3c75_d3cd90f757bb4e91959961d4127ba8ec~mv2_d_4608_3456_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/8c3c75_2608e60613d24d29ada2d0746cd9dd19~mv2_d_4608_3456_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/8c3c75_2608e60613d24d29ada2d0746cd9dd19~mv2_d_4608_3456_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/8c3c75_a6c355aac77446e092e01849110f4c4d~mv2_d_4608_3456_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/8c3c75_a6c355aac77446e092e01849110f4c4d~mv2_d_4608_3456_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/8c3c75_3c4afa17d04e45e499d167e29be165ba~mv2_d_4608_3456_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/8c3c75_3c4afa17d04e45e499d167e29be165ba~mv2_d_4608_3456_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/8c3c75_517341ce1b854f6aa749a5b1fa9d9c91~mv2_d_4608_3456_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/8c3c75_517341ce1b854f6aa749a5b1fa9d9c91~mv2_d_4608_3456_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/8c3c75_a99ad857e8fa416fbfccbae4cf3559f1~mv2_d_4608_3456_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/8c3c75_a99ad857e8fa416fbfccbae4cf3559f1~mv2_d_4608_3456_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/8c3c75_4657da04bc5c46bcb416371cdf521ae9~mv2_d_4608_3456_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/8c3c75_4657da04bc5c46bcb416371cdf521ae9~mv2_d_4608_3456_s_4_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/8c3c75_dd2dca4f7a0d46c888346ae096e45087~mv2_d_4608_3456_s_4_2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/8c3c75_dd2dca4f7a0d46c888346ae096e45087~mv2_d_4608_3456_s_4_2.jpg)
Е.В. Лекцію з єврейської філософії і сучасній медицині прочитав Рабин, Головний моель України і Молдови - Яків Гайсинович.